Materiály na velkoplošný tisk

Nejčastěji používané materiály

Frontlit (PVC banner)

Materiál určený na místa s vysokými nároky na pevnost a trvanlivost, jako jsou např. reklamní plachty. Není průsvitný, proto případné nasvícení reklamní plochy instalujte pouze zepředu. Lze jej svařovat, takže reklama není omezena žádným rozměrem. Poutače je možné opatřit plastovými nebo kovovými oky pro snadnou montáž.

 

Mesh (síťovina)

Materiál má malé otvory a je určený na místa, kde je nutné zachovat vizuální průhlednost, např. reklamní plocha před okny. Mash lze svařovat a lze je opatřit plastovými nebo kovovými oky pro snadnou montáž.

 

 

Blockout

Neprůsvitný banner, nejpoužívanější médium pro reklamní, oboustranné plachty. Nejste omezeni velikostí, protože materiál lze svařovat a opatřit oky pro uchycení.

 

 

 

Dibond

Sendvičová deska, která se skládá ze dvou hliníkových desek
s jádrem z polyethylenu. Dibondové desky se vyznačují vysokou stabilitou, výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům a dokonale hladkým povrchem. Materiál je vhodný  na reklamní tabule, displeje a informační systémy. Jde polepit řezanou reklamou nebo celoplošně potisknout digitální UV technologií.

 

Forex

Je odlehčená pěnová PVC deska s nízkou hmotností a jemným povrchem. Jedná se o nejčastější podklad pro reklamní tabule a reklamní štíty. Vyrábí se až do tloušťky 10 mm, proto je možné vyřezat z tohoto materiálu i různé tvarové ořezy, např. loga. Materiál je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru.

 

Kappa

Kvalitní sendvičová lehčená deska s pěnovým jádrem,  oboustranně krytá vrstvou kartonu, určená pouze do interiéru. Nejčastěji používané ve výstavnictví nebo na místech, kde je potřeba lehký podklad. Materiál lze polepit nebo potisknout.

 

 

Dutinka

Lehký materiál desky, vyráběný ve formátu až 3,5 x 2,5 m. Materiál se skládá z malých podélných dutinek, díky kterým nemá téměř žádnou roztažnost. Ideální materiál na venkovní reklamní plochy, které se musí vrtat. Lze polepit nebo potisknout.

 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář